Zapraszamy na Konferencję Naukową "Rozwód i separacja – spojrzenie krajowe oraz transgraniczne"

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Naukową "Rozwód i separacja – spojrzenie krajowe oraz transgraniczne" organizowaną przez Zakład Międzynarodowego Obrotu Cywilnego oraz Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Handlowego, działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Urzędników Stanu Cywilnego RP - Oddział w Łodzi , a patronat medialny sprawuje czasopismo Metryka - Studia z zakresu prawa osobowego i rejestracji stanu cywilnego.

Konferencja odbędzie się w 6 marca 2O2O r. (piątek) w budynku Wydziału Prawa i Administracji UŁ w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 8/12, w auli zielonej (ll piętro, beczka C). Otwarcie konferencji jest zaplanowane na godzinę 9.45. W charakterze prelegentów wystąpią przedstawiciele praktyki i doktryny, którzy na co dzień zajmują się problematyką prawa rodzinnego, procedury cywilnej oraz stanu cywilnego.

W poniższych załącznikach szczegóły oraz program konferencji

Udział w konferencji jest bezpłatny. Z powodów organizacyjnych prosimy jednak o potwierdzenie zamiaru uczestnictwa na adres mailowy:

konferencja.wpia.ul@gmail.com do dnia 4 marca 2O2O r.

 

 

 

 

ZałącznikRozmiar
PDF icon Program Konferencji.pdf176.71 KB
PDF icon Zaproszenie na Konferencję.PDF74.01 KB