XIX Europejski Kongres Urzędniczek i Urzędników Stanu Cywilnego w Szczecinie

Stowarzyszenie Urzędników Stanu Cywilnego Rzeczypospolitej Polskiej oraz  Europejskie Stowarzyszenie Urzędniczek i Urzędników EVS zapraszają do uczestnictwa w  XIX Europejskim Kongresie Urzędniczek i Urzędników Stanu Cywilnego, który odbędzie się w Szczecinie w dniach 4-6 czerwca 2019 r.

Tematem przewodnim kongresu będą „Dokumenty stanu cywilnego w obrocie międzynarodowym”.

Uczestnikami kongresu, oprócz urzędniczek i urzędników stanu cywilnego z blisko 20 państw europejskich są przedstawiciele ministerstw nadzorujących rejestrację stanu cywilnego, przedstawiciele nauki i instytucji europejskich zajmujących się problematyką stanu cywilnego, Międzynarodowej Komisji Stanu Cywilnego i Unii Europejskiej.

XIX Europejski Kongres Urzędniczek i Urzędników Stanu Cywilnego w Szczecinie został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szczecin.

Szczegółowe informacje oraz program i warunki uczetsnictwa znajdziecie Państwo w załącznikach, znajdujących sie poniżej.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym międzynarodowym wydarzeniu, mając na uwagdze fakt, jak nieocenioną wartością jest praktyczna wiedza zdobywana przez uczestników kongresów, która następnie wykorzystywana jest w bieżącej pracy w urzędach stanu cywilnego.

Do zobaczenia w Szczecinie

Zarząd Główny SUSC RP