[PL]  [EN]  [DE]  [RU]  [UA]

Obecny czas: 23 Lis 2017, 14:56

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szkolenie- październik
PostWysłany: 30 Wrz 2014, 11:39 

Pozdrowienia dla wszystkich szkolonych i szkolących ( proszę o streszczenie na forum )
niestety od nas nikt nie mógł pojechać,
Ania:)

Offline Profil  

Temat postu: Re: Szkolenie- październik
PostWysłany: 18 Cze 2017, 12:37 

Kto jest obecnie prezesem SUSC? Otrzymałem pismo z informacją o szkoleniu i kartę zgłoszeniową z podpisem i pieczątką Prezes SUSC /-/ Tomasz Brzózka

Offline Profil  

PostWysłany: 19 Cze 2017, 05:36 
Awatar użytkownika

Pochwały: 30
To bardzo dobre pytanie. Na Walnym Zgromadzeniu w dniu 2 marca 2016r. przewodniczącym SUSC został pan Piotr Gajewski - może ustąpił z tego stanowiska a wówczas zgodnie z par. 15 ust. 5 statutu, na jego miejsce weszłaby osoba, która również kandydowała na to stanowisko i uzyskała, po przewodniczącym, największą ilość głosów. Tylko nie wiem czy pan Tomasz Brzózka, w dniu 2 marca 2016r. kandydował na stanowisko przewodniczącego.
Panie kierowniku najlepiej pytać "u źródła", czyli zadzwonić do Stowarzyszenia i zapytać; telefon powinien być podany na informacji o szkoleniu. Jak już Pan uzyska informację kto jest przewodniczącym, to proszę się z nami tą informacją podzielić.
Krystyna

Offline Profil  

PostWysłany: 24 Cze 2017, 12:10 

Dobre pytanie, a odpowiedź jest nad wyraz prosta.
Pan Gajewski jest Prezesem Zarządu Głównego SUSC RP, natomiast Pan Brzózka Prezesem Oddziału Lubuskiego SUSC RP.
Organizatorem szkolenia jest zapewne Oddział Lubuski, a nie Zarząd Główny.
Pozdrawiam Serdecznie

Krystyna napisał(a):
To bardzo dobre pytanie. Na Walnym Zgromadzeniu w dniu 2 marca 2016r. przewodniczącym SUSC został pan Piotr Gajewski - może ustąpił z tego stanowiska a wówczas zgodnie z par. 15 ust. 5 statutu, na jego miejsce weszłaby osoba, która również kandydowała na to stanowisko i uzyskała, po przewodniczącym, największą ilość głosów. Tylko nie wiem czy pan Tomasz Brzózka, w dniu 2 marca 2016r. kandydował na stanowisko przewodniczącego.
Panie kierowniku najlepiej pytać "u źródła", czyli zadzwonić do Stowarzyszenia i zapytać; telefon powinien być podany na informacji o szkoleniu. Jak już Pan uzyska informację kto jest przewodniczącym, to proszę się z nami tą informacją podzielić.
Krystyna

Offline Profil  

PostWysłany: 24 Cze 2017, 21:33 

Dzięki za wyjaśnienie :) Myślałem, że przegapiłem ponowne wybory lub nieważnienie ostatnich :)

Offline Profil  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość