[PL]  [EN]  [DE]  [RU]  [UA]

Obecny czas: 26 Wrz 2017, 09:25

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: kiedy skonczy sie nagonka na urzedników?
PostWysłany: 19 Gru 2014, 13:58 

Witam,

jestem przerażona jawną nagonką na urzędników, zastanawiam się czemu to służy i do czego zmierza.
Już teraz niedawno mieliśmy tragedię - pracownice GOPS w Makowie zostały oblane benzyną i podpalone przez interesanta - a przecież zarówno ONE jak i my wykonujemy zgodnie z prawem swoje obowiązki służbowe.

Ciągle urzędnicy są obwiniani , za nie swoje czyny, to nie my tworzymy prawo, oprogramowania itp. mam nadzieję, że w końcu KTOŚ zareaguje, zanim skończy się to kolejną tragedią.

Naprawdę w mojej gminie jest światło, są komputery, pracujemy na różnego rodzaju "działających oprogramowaniach".

Mnie osobiście zastanawia, jeszcze jedno reporterzy nie są zainteresowani wysłuchaniem nas - tych którzy faktycznie uczestniczą w próbach uruchomienie oprogramowania, bo o ćwiczeniu nie ma mowy (poświęciłam cały dzień 11 grudnia na próbach wykonania ćwiczenia i moje próby kończyły się w tym samym miejscu: ćwiczenie 1 zrobiłam kilkadziesiąt razy ale nawet raz system nie pozwolił mi go podpisać).

Pozdrawiam

Offline Profil  

Temat postu: Re: kiedy skonczy sie nagonka na urzedników?
PostWysłany: 15 Wrz 2016, 20:45 

Niestety rzeczywistość jest straszna.

Offline Profil  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość