[PL]  [EN]  [DE]  [RU]  [UA]

Obecny czas: 22 Lip 2017, 08:44

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: ślub - przemowa
PostWysłany: 18 Lip 2016, 19:51 

Witam wszystkich, jestem tutaj świeży, ponieważ zostałem niedawno z-cą kierownika, muszę się przygotować do nowego zadania, jakim jest przede wszystkim udzielenie ślubu. w związku z powyższym od tygodnia w bardzo dużym stresie siedzę i próbuję ułożyć sobie jakiś scenariusz uroczystości wraz z przemówieniem. Nie powiem żeby było to łatwe, dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. Może ktoś jest w stanie podzielić się ze mną swoją przemową, aby mnie zainspirowała ;) z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

a i jeszcze jedno czy ślubów udzielacie w garsonce/garniturze czy może todze? bo zastanawiam się jak przekonać kierownika do zakupu togi ;)

Offline Profil  

Temat postu: Re: ślub - przemowa
PostWysłany: 19 Lip 2016, 09:00 
Awatar użytkownika

Pochwały: 30
Czy w garniturze czy w todze - to proszę postawić się na miejscu nowożeńców. Ja bym wolała kierownika usc (mężczyznę) widzieć w todze, bo bardziej dostojnie wygląda ( poza sądem nikt togi nie nosi ) i łańcuch z orłem w koronie jest bardziej wyeksponowany. Tak patrząc od strony kierownika usc, to chyba wygodniej jest w todze, bo jak są upały, to pod togą można mieć tylko koszulę, natomiast jak togi nie ma to trzeba założyć marynarkę - i już ma Pan początek uzasadnienia zakupu togi.
Krystyna

Offline Profil  

Temat postu: Re: ślub - przemowa
PostWysłany: 19 Lip 2016, 09:01 
Awatar użytkownika

Pochwały: 30
A zawsze może Pan napisać, że w todze lepiej się Pan będzie czuł, bo z uczuciami się nie dyskutuje.
Krystyna

Offline Profil  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości